חדשות הארץמבזקים
קריית גת: ילד בן 3 נפל ממיטת קומתיים – מצבו בינוני
ילד בן 3 נפל לפני זמן קצר (שבת) ממיטת קומתיים בדירת מגורים בקריית גת. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים ברזילי באשקלון כשהוא מוגדר במצב בינוני, עם חבלה בראשו.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/06/955052187264679243536-300x300.jpg?resize=300%2C300)
ילד בן 3 נפל לפני זמן קצר (שבת) ממיטת קומתיים בדירת מגורים בקריית גת. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים ברזילי באשקלון כשהוא מוגדר במצב בינוני, עם חבלה בראשו.