חדשות הארץמבזקים
ילד בן 8 נפל מגובה של 2.5 מ' בפרדס חנה – מצבו בינוני
ברחוב החשמונאים בפרדס חנה נפל לפני זמן קצר (שבת) ילד כבן 8 מגובה של כ-2.5 מ'. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים הלל יפה בחדרה כשהוא מוגדר במצב בינוני.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/06/ambulance123-300x180.jpg?resize=300%2C180)
ברחוב החשמונאים בפרדס חנה נפל לפני זמן קצר (שבת) ילד כבן 8 מגובה של כ-2.5 מ'. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים הלל יפה בחדרה כשהוא מוגדר במצב בינוני.