חדשות הארץמבזקים
מחלף ניצני עוז נפתח מחדש לתנועה
כוחות כיבוי פעלו במהלך השעה האחרונה (שישי) בשריפת קוצים שפרצה בכביש 6 מחלף ניצני עוז לדרום. המשטרה סגרה את התנועה בעקבות השריפה. לאחר סיום טיפול כבאות בשריפה המשטרה פתחה מחדש את הכביש לתנועה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/06/054-1-300x225.jpg?resize=300%2C225)
כוחות כיבוי פעלו במהלך השעה האחרונה (שישי) בשריפת קוצים שפרצה בכביש 6 מחלף ניצני עוז לדרום. המשטרה סגרה את התנועה בעקבות השריפה. לאחר סיום טיפול כבאות בשריפה המשטרה פתחה מחדש את הכביש לתנועה.