מבזקיםתאונות דרכים
רוכב אופנוע בן 20 נפגע מרכב בצפת – מצבו בינוני
סמוך לצומת שערי העיר בצפת נפגע לפני זמן קצר (חמישי) רוכב אופנוע בן 20 מרכב. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים זיו שבעיר כשהוא מוגדר במצב בינוני, עם חבלות בגפיים.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/07/14720432_599945626863506_9049666450964338267_n.jpg?resize=708%2C398)
סמוך לצומת שערי העיר בצפת נפגע לפני זמן קצר (חמישי) רוכב אופנוע בן 20 מרכב. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים זיו שבעיר כשהוא מוגדר במצב בינוני, עם חבלות בגפיים.