חדשות הארץמבזקים
3 צעירים טבעו בחוף הסמוך לעתלית וחולצו
3 צעירים בשנות ה-20 לחייהם טבעו הבוקר (שישי) במי חוף נווה ים הסמוך לעתלית וחולצו זמן קצר לאחר מכן. צוות מגן דוד אדום טיפל בהם ופינה 2 מהם לבית החולים רמב"ם כשהם מוגדרים במצב קל.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/07/WhatsApp-Image-2017-07-21-at-09.54.29.jpeg?resize=708%2C398)
3 צעירים בשנות ה-20 לחייהם טבעו הבוקר (שישי) במי חוף נווה ים הסמוך לעתלית וחולצו זמן קצר לאחר מכן. צוות מגן דוד אדום טיפל בהם ופינה 2 מהם לבית החולים רמב"ם כשהם מוגדרים במצב קל.