אתמול בשעות הערב (שבת) נכנס ערבי לפיצרייה באילת, ניגש אל הדלפק וניסה לחטוף סכין שהייתה מונחת. עובד בפיצרייה שזיהה מיד את מעשיו של הערבי השתלט עליו מיד ובסיוע של עובדים ומבקרים במקום הצליחו לרתק אותו לקרקע ולקחת את הסכין מידו. צפו ברגעי הדרמה:
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/08/פיצרייה-500x284.jpg?resize=500%2C284)
אתמול בשעות הערב (שבת) נכנס ערבי לפיצרייה באילת, ניגש אל הדלפק וניסה לחטוף סכין שהייתה מונחת. עובד בפיצרייה שזיהה מיד את מעשיו של הערבי השתלט עליו מיד ובסיוע של עובדים ומבקרים במקום הצליחו לרתק אותו לקרקע ולקחת את הסכין מידו. צפו ברגעי הדרמה: