מבזקים
גבר בן 25 נפל מגובה 3 מ' בבני ברק, מצבו בינוני
במבנה בבנייה בדרך ששת הימים בבני ברק נפל לפני זמן קצר (רביעי) גבר כבן 25 מגובה של כ-3 מ'. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים בילינסון כשהוא מוגדר במצב בינוני, עם חבלה בראשו.
במבנה בבנייה בדרך ששת הימים בבני ברק נפל לפני זמן קצר (רביעי) גבר כבן 25 מגובה של כ-3 מ'. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים בילינסון כשהוא מוגדר במצב בינוני, עם חבלה בראשו.