חדשות הארץמבזקים
גבר בן 43 נפל מגובה 2 קומות בנתניה, מצבו בינוני
ברחוב סמילנסקי בנתניה נפל לפני זמן קצר (ראשון) גבר כבן 43 מגובה של כ-2 קומות. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים לניאדו כשהוא מוגדר במצב בינוני, עם חבלת בטן.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/10/ךהךה-500x333.jpg?resize=500%2C333)
ברחוב סמילנסקי בנתניה נפל לפני זמן קצר (ראשון) גבר כבן 43 מגובה של כ-2 קומות. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים לניאדו כשהוא מוגדר במצב בינוני, עם חבלת בטן.