חדשות הארץמבזקים
גבר בן 50 טבע בחוף מגדים, מצבו אנוש
בחוף מגדים שמצפון לעתלית טבע לפני זמן קצר (שישי) גבר בשנות ה-50 לחייו. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים כשהוא מוגדר במצב אנוש. משטרת ישראל פתחה בחקירת נסיבות האירוע.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/10/maxresdefault-500x281.jpg?resize=500%2C281)
בחוף מגדים שמצפון לעתלית טבע לפני זמן קצר (שישי) גבר בשנות ה-50 לחייו. צוות מגן דוד אדום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים כשהוא מוגדר במצב אנוש. משטרת ישראל פתחה בחקירת נסיבות האירוע.