חדשות הארץמבזקים
נקבע מותו של הילד שהתחשמל בראס אל עמוד
בבית החולים הדסה הר הצופים נקבע לפני זמן קצר (שישי) מותו של הילד בן ה-9 שהתחשמל בראס אל עמוד. צוות מגן דוד אדום פינה אותו במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה וכאמור בבית החולים נקבע מותו.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/10/1osm2kz8__w470h352q95.jpg?resize=470%2C352)
בבית החולים הדסה הר הצופים נקבע לפני זמן קצר (שישי) מותו של הילד בן ה-9 שהתחשמל בראס אל עמוד. צוות מגן דוד אדום פינה אותו במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה וכאמור בבית החולים נקבע מותו.