חדשות הארץמבזקים
3 פצועים מזכוכית שהתנפצה בתל אביב
גבר בן 70 ו-2 נשים בשנות ה-20 נפגעו הערב (רביעי) כתוצאה מזכוכית שהתנפצה במרכז מסחרי ברמת אביב בתל אביב. צוות מגן דוד אדום טיפל בהם ופינה אותם לבית החולים איכילוב כשהם מוגדרים במצב קל.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/11/images-9.jpg?resize=276%2C183)
גבר בן 70 ו-2 נשים בשנות ה-20 נפגעו הערב (רביעי) כתוצאה מזכוכית שהתנפצה במרכז מסחרי ברמת אביב בתל אביב. צוות מגן דוד אדום טיפל בהם ופינה אותם לבית החולים איכילוב כשהם מוגדרים במצב קל.