חדשות הארץמבזקים
גבר בן 25 נפל מגובה בעפולה – מצבו בינוני
ברחוב יצחק שדה בעפולה נפל לפני זמן קצר (ראשון) גבר בן 25 מגובה של כ-7 מ'. צוות מגן דוד אדום שהוזעק למקום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים העמק כשהוא מוגדר במצב בינוני, עם פגיעה רב מערכתית.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/11/images-17.jpg?resize=275%2C183)
ברחוב יצחק שדה בעפולה נפל לפני זמן קצר (ראשון) גבר בן 25 מגובה של כ-7 מ'. צוות מגן דוד אדום שהוזעק למקום טיפל בו ופינה אותו לבית החולים העמק כשהוא מוגדר במצב בינוני, עם פגיעה רב מערכתית.