חדשות הארץמבזקיםתאונות דרכים
הולכת רגל בת 20 נפגעה מרכב בלוד, מצבה קשה
ברחוב אבא הלל סילבר בלוד נפגעה לפני זמן קצר (שבת) הולכת רגל בת 20 מרכב. צוות מגן דוד אדום טיפל בה ופינה אותה לבית החולים תל השומר כשהיא מוגדר במצב קשה, עם פגיעה רב מערכתית.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/12/ניידת-טיפול-נמרץ-חדשה-במדא-לוד.-צילום-משה-גלבשטיין-תיעוד-מבצעי-מדא-334fddtk065hidxymrcjd6.jpg?resize=460%2C295&ssl=1)
ברחוב אבא הלל סילבר בלוד נפגעה לפני זמן קצר (שבת) הולכת רגל בת 20 מרכב. צוות מגן דוד אדום טיפל בה ופינה אותה לבית החולים תל השומר כשהיא מוגדר במצב קשה, עם פגיעה רב מערכתית.