חדשות הארץמבזקיםתאונות דרכים
תיעוד התאונה היום בירושלים, רוכב אופנוע בשנות ה-20 נפצע קשה
היום (שישי) אירעה תאונת דרכים קשה מאוד בין מונית לאופנוע בסמוך לגן הפעמון בירושלים. צוות מגן דוד אדום שהוזעק למקום העניק טיפול רפואי לרוכב האופנוע בשנות ה-20 לחייו שנפצע קשה והוא פונה לאחר מכן לבית החולים "שערי צדק" בעיר כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית.
בוחני אגף התנועה פתחו בחקירת נסיבות התאונה ועכבו את נהג המונית.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/01/WhatsApp-Image-2018-01-26-at-11.32.43.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/01/WhatsApp-Image-2018-01-26-at-11.32.47.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)