חדשות הארץמבזקים
חלונות משרדי מחלקת הגבייה והרווחה בעיריית אשדוד נופצו
במחאה על סגירת החנויות בשבת והטלת הקנסות בשבת האחרונה לבעלי העסקים שפתח: הבוקר הגיעו עובדי עיריית אשדוד לעבודה וגילו כי לפחות 12 חלונות במחלקת הגבייה והרווחה נופצו ובמקום בוצע מעשי ונדליזם. מעיריית אשדוד נמסר : "לצד זה אנו רואים מסע מתוזמן ומשסע נגד עיריית אשדוד שמובל על ידי בעלי אינטרסים. אנו קוראים לכולם להרגיע את הרוחות עד שיימצא פתרון הולם כפי שהבטיח ראש העיר."
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/02/WhatsApp-Image-2018-02-04-at-09.25.18.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/02/WhatsApp-Image-2018-02-04-at-09.25.18-1.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/02/WhatsApp-Image-2018-02-04-at-09.25.18-2.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/02/WhatsApp-Image-2018-02-04-at-09.25.18-3.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)