חדשות הארץמבזקיםתאונות דרכים
שלושה צעירים נפצעו בינוני וקל בתאונת דרכים בכביש 4 סמוך לאשקלון
שלושה צעירים נפצעו הערב (ראשון) בתאונת דרכים שאירעה בכביש 4 מצומת אשקלון לכיוון דרום. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים ברזילי באשקלון 2 פצועים בינוני, בן 19 עם חבלה בחזה ובן 22 עם פגיעה רב מערכתית ופצוע נוסף כבן 23 שנפצע באורח קל.
בוחני אגף התנועה של משטרת ישראל חוקרים את נסיבות התאונה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/02/WhatsApp-Image-2018-02-04-at-17.36.01.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)