מבזקים
פצוע בינוני ופצוע קל בהתהפכות ריינג'ר בכפר כמא
בכפר כמא התהפך לפני זמן קצר (שישי) ריינג'ר, צוות מגן דוד אדום שהוזעק למקום טיפל ב-2 נפגעים ופינה אותם לבית החולים פוריה כשבהם גבר כבן 38 במצב בינוני, עם חבלות בפנים וצעיר כבן 25 במצב קל.
בכפר כמא התהפך לפני זמן קצר (שישי) ריינג'ר, צוות מגן דוד אדום שהוזעק למקום טיפל ב-2 נפגעים ופינה אותם לבית החולים פוריה כשבהם גבר כבן 38 במצב בינוני, עם חבלות בפנים וצעיר כבן 25 במצב קל.