חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי
חשד: 2 גברים שדדו מכשיר טלפון מצעירה בצומת לבון
כוחות משטרה הוזעקו הלילה (שבת) לצומת לבון בעקבות דיווח של צעירה כבת 25 ממעלות על כך שעמדה בצומת ו-2 חשודים שדדו ממנה את מכשיר הטלפון שהיה ברשותה. הצעירה לא נפגעה ופעילות מהירה של שוטרי משטרת ישראל הביאה למעצרם של שני החשודים בני 22-23 מנחף. החשודים נחקרו ובצאת השבת יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט. המכשיר אשר נגנב מהקורבן נתפס ברכב בו שהו החשודים.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/03/הורד-9.jpg?resize=275%2C183&ssl=1)