חדשות הארץטיוליםמבזקים
תפוסה מלאה בחניוני הלילה של רשות הטבע והגנים
מרשות הטבע והגנים נמסר הבוקר (שני) כי ישנה תפוסה מלאה במרבית חניוני הלילה של הרשות. הלילה לנו בחניונים כ- 10,000 מבקרים. על פי ההודעה החניונים בתפוסה מלאה הם: חורשת טל, אכזיב, מעיין חרוד, נחל עמוד, אשקלון, פלמחים ובית ינאי, בארות, ממשית, מצדה מערב.
ברשות הטבע והגנים ממליצים למבקרים להתעדכן באתר רשות הטבע והגנים או במוקד הרשות 3639* לפני היציאה מהבית ומדגישים כי יש להגיע בתיאום מראש בלבד. ניתן להזמין לינה דרך מערכת ההזמנות באתר. נותרו מקומות בודדים בקסטל, כוכב הירדן, ירקון, חי בר יטבתה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/04/WhatsApp-Image-2018-04-02-at-08.43.05.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/04/WhatsApp-Image-2018-04-02-at-08.43.44.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)