מתחקיר ראשוני של צה"ל של האירוע שהתרחש בתאריך 01.06.18, במהלכו נהרגה פלסטינית פראמדיקית בת 22, עולה כי במהלך האירוע נורו מספר מצומצם של כדורים, ולא בוצע ירי ישיר ומכוון לעברה. התחקיר בנושא נמשך. כמו כן, האירוע יתוחקר על-ידי מנגנון התחקור המטכ"לי וממצאיו יועברו לפצ"ר.
עקבו אחרינו
קרא את הבא
15 באוגוסט 2024
ניסו להתחזות לישראלים עם תעודות זהות מזויפות: 2 תושבי איו״ש נעצרו
15 באוגוסט 2024
בן 40 נפצע קשה בתאונה בסמוך לישוב פוריה
15 באוגוסט 2024
20 שיגורים חצו מלבנון: רובם יורטו, זוהו מספר נפילות
15 באוגוסט 2024
כתוצאה מירי טילים: שריפה פרצה סמוך לקיבוץ שמיר
15 באוגוסט 2024
50 מבוקשים נעצרו ביו״ש במהלך השבוע האחרון – צפו בתיעוד מהפעילות
כתבות נוספות שיעניינו אותך
יש כאלה שסוברים , שבמידה והתנאים בפרט הכלכליים ישופרו , תושבי הרצועה יפסיקו את המהומות והנזקים ; זו טעות גדולה , המטרות של תושבי הרצועה והמנהיגות שלה : ברורות ומיותר לחזור עליהן .
מה שנכון : לתבוע את תושבי הרצועה והמנהיגות שלה ; בנוסף על הנזקים שנגרמו באמצעות הצתות : פיצויים על האמצעים הרבים שהושקעו בניסיון לכבות את ההצתות , שכוללות גם את הימים הרבים שמכבי האש הקדישו , על מנת לצמצם את התפשטות האש .