כוחות כיבוי שהוזעקו לפני זמן קצר (ראשון) לכיבוי שריפת קוצים בחוות גלעד שבשומרון נדהמו לגלות שמתעופף מעליהם בלון הליום עם חפץ בוער, כוחות הביטחון עוסקים כעת באיתור המקור שככל הנראה יצא מהכפר פרעתא הסמוך לחוות גלעד וככל הנראה גרם להצתה בחוות גלעד.
עקבו אחרינו
קרא את הבא
28 ביולי 2024
צפו: שוטרי תחנת נתיבות מתעדים "על חם" סוחר סמים במהלך עסקה
28 ביולי 2024
הביטוח הלאומי: מתחילת המלחמה נרצחו 860 אזרחים, 53 מתוכם ילדים
28 ביולי 2024
בעקבות הפגיעה הישירה במג'דל שמס: מד"א קוראים לציבור לתרום דם
28 ביולי 2024
חברי ועדת החקירה האזרחית לאסון ה-7.10 ערכו סיור באתרי הקרבות
28 ביולי 2024
פצוע בינוני ופצוע קל בתאונת דרכים בין שני כלי רכב בכפר קאסם
כתבות נוספות שיעניינו אותך
ממשלה חלשה רמטכל פחדן שמחכה לסיום השירות שלו וסופר את הימים ועושה הכול בכדי לא להלחם……מה יהיה הסוף ימשיכו הערבים לשרוף את ישראל….והשמאלנים הרמטכל הממשלה ובגץ יגידו….ילדים. פחדנים תלחמו ותהיו נחושים…..תפסיקו עם המילה להכיל………אנחנו האזרחים בקושי רב מכילים אותכם. תלחמו על הארץ.