מבזקים
רוכב אופנוע בן 30 התנגש במעקה בכביש 1, מצבו בינוני
רוכב אופנוע כבן 30 התנגש במעקה בטיחות בכביש 1 ממחלף גנות לכיוון ירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבי"ח שיבא בתל השומר במצב בינוני עם חבלות בגפיים.
רוכב אופנוע כבן 30 התנגש במעקה בטיחות בכביש 1 ממחלף גנות לכיוון ירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבי"ח שיבא בתל השומר במצב בינוני עם חבלות בגפיים.