מבזקים
החשש לאירוע ביטחוני בקריית ארבע הוסר
לפני דקות אחדות (שלישי) נמסר ממוקד קריית ארבע כי הוסר החשש לאירוע ביטחוני זאת לאחר שזוהתה דמות חשודה שטיפסה מעל הגדר. לאחר סריקות ובדיקה מקיפה התברר כי מדובר בתושב לב הקריה. התושבים יכולים לחזור לשגרה.
לפני דקות אחדות (שלישי) נמסר ממוקד קריית ארבע כי הוסר החשש לאירוע ביטחוני זאת לאחר שזוהתה דמות חשודה שטיפסה מעל הגדר. לאחר סריקות ובדיקה מקיפה התברר כי מדובר בתושב לב הקריה. התושבים יכולים לחזור לשגרה.