מבזקים
עומס תנועה בכביש 1 ממחלף שורש למזרח בשל משאית שעולה באש
עומס תנועה בכביש 1 ממחלף שורש למזרח בעקבות משאית עולה באש. שני נתיבים ימניים חסומים לתנועה. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. מומלץ לנהגים לנהוג בדרכים חלופיות.
עומס תנועה בכביש 1 ממחלף שורש למזרח בעקבות משאית עולה באש. שני נתיבים ימניים חסומים לתנועה. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. מומלץ לנהגים לנהוג בדרכים חלופיות.