חדשות הארץמבזקיםתאונות דרכים
רוכב אופנוע בן 20 נפגע מרכב בבת ים ונפצע בינוני
רוכב אופנוע כבן 20 נפגע מרכב ברחוב אנילביץ' בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים וולפסון בחולון במצב בינוני עם חבלות בגפיים.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/07/WhatsApp-Image-2018-07-10-at-12.07.13.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/07/WhatsApp-Image-2018-07-10-at-12.07.12.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/07/WhatsApp-Image-2018-07-10-at-12.07.07.jpeg?resize=500%2C311&ssl=1)
רוכב אופנוע כבן 20 נפגע מרכב ברחוב אנילביץ' בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים וולפסון בחולון במצב בינוני עם חבלות בגפיים.