מוקד אגף התנועה של משטרת ישראל מעדכן כי בשעה זו (חמישי) נרשם עומס תנועה בכביש 1 למערב ממחלף שורש למחלף לטרון בעקבות אוטובוס תקוע. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. מומלץ לנהגים לנהוג בדרכים חלופיות.
צילום: רונן אנשי הדממהצילום: רונן אנשי הדממהצילום: רונן אנשי הדממהצילום: רונן אנשי הדממה
נראה שיש לו פנצ'ר רציני. ראיתי היום אוטובוס מלא נוסעים עובר ב אדום והיה לו מזל של שניה, שלא התנגש במשאית. הנהגים האלה…