חדשות הארץמבזקיםצבא וביטחון
ליברמן בסורוקה לקצין צה"ל שנפצע בעזה, "נסגור חשבון עם המחבל"
שר הביטחון, אביגדור ליברמן, ביקר הבוקר (ראשון) בבית החולים סורוקה בבאר-שבע את סגן בר וקנין, שנפצע בשבוע שעבר מירי מחבלים בגבול רצועת עזה. שר הביטחון ליברמן אמר לסגן וקנין ולהוריו: "בסוף צה"ל מגיע לכולם. כפי שהבטחנו למשפחתו של רונן לוברסקי ז"ל שנמצה את הדין עם מי שפגע בו, גם הפעם נגיע למחבל ונסגור איתו את החשבון".
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/07/liberman-290718-2.jpg?resize=500%2C332&ssl=1)