חדשות הארץמבזקים
מחאת הנכים: טרמינל מס' 3 נחסם לתנועה משני הכיוונים ע"י המפגינים
ברגע זה (שלישי) טרמינל מס' 3 בנתב"ג חסום לתנועה משני הכיוונים של היציאות מתחם G בשני היציאות. מהמשטרה נמסר כי המפגינים חוסמים את כביש היציאה בקומת הטיסות הנכנסות. כוח משטרה במקום מכוון את התנועה.
אייל כהן, מוביל מאבק קבוצת הנכים הופכים לפנתרים אמר: "הגענו לנתב"ג להפגין כח, נוכחות ולהראות למובילי העם כי הנכים לא שקופים ובפעם הבאה נקצין יותר ויותר את המאבק בדרישתנו כבעבר להעלות את קיצבת הנכות לגובה שכר המינימום".
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/08/38614796_1162994887182045_1196431069503553536_n.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/08/38676558_1162994940515373_2707036093311614976_n.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/08/38805736_1162994457182088_2320123234307014656_n.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)