חדשות הארץמבזקים
הותר לפרסום שם האישה שנדרסה למוות אמש סמוך לחוות גלעד
חווה רויזין, תושבת עמנואל בת 42 היא האישה שנדרסה אמש (חמישי) למוות סמוך לכניסה לחוות גלעד שבשומרון. רויזין ז"ל תובא היום בשעה 13:00 למנוחות בבית העלמין ירקון בפתח תקווה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/08/photo6030594418635025877.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)
חווה רויזין, תושבת עמנואל בת 42 היא האישה שנדרסה אמש (חמישי) למוות סמוך לכניסה לחוות גלעד שבשומרון. רויזין ז"ל תובא היום בשעה 13:00 למנוחות בבית העלמין ירקון בפתח תקווה.