מבזקים
עומס תנועה בכביש 6 ממחלף נחשונים לבן שמן בעקבות תאונה
בשעה זו (שני) ישנו עומס תנועה בכביש 6 לדרום ממחלף נחשונים למנהרת בן שמן בעקבות תאונה מטופלת. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. מומלץ לנהגים לנהוג בדרכים חלופיות.
בשעה זו (שני) ישנו עומס תנועה בכביש 6 לדרום ממחלף נחשונים למנהרת בן שמן בעקבות תאונה מטופלת. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. מומלץ לנהגים לנהוג בדרכים חלופיות.