מבזקים
בן 33 נפצע אנוש במהלך עבודתו מתחת למים בים בחיפה
גבר כבן 33 נפצע לפני זמן קצר (שלישי) במהלך עבודתו מתחת למים בים בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים רמב"ם כשהוא במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה.
גבר כבן 33 נפצע לפני זמן קצר (שלישי) במהלך עבודתו מתחת למים בים בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים רמב"ם כשהוא במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה.