מנכ"ל שוברים שתיקה אבנר גבריהו נעצר ע"י צה"ל בדרום הר חברון
כוחות צה"ל עצרו לפני זמן קצר (שישי) בכניסה למאחז מצפה יאיר את מנכ״ל שוברים שתיקה, אבנר גבריהו, ואת ראש מחלקת תקשורת של הארגון, אחיה שץ. כמו כן, עו"ד מיכאל ספרד עוכב ושוחרר לאחר זמן קצר.
השניים נעצרו בגין הפרת צו "שטח צבאי סגור" כשהגיעו במסגרת סיור הזדהות של פעילי שמאל בעקבות תקיפת פעילי תעאיוש בשבוע שעבר.
ח"כ מוסי רז (מרצ) אמר, "הגענו למאחז מצפה יאיר. הצבא עצרו את עורך הדין מיכאל ספרד, את מנכ"ל "שוברים שתיקה" אבנר גבריהו ואת אחיה שץ מראשי הארגון מיד עם הגעתנו למקום. נורא לראות חיילים מקבלים פקודות מהעבריינים בהתנחלות."
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
וזה המעצר של @schatzah, שבסך הכל צילם את המעצר של @AGvaryahu pic.twitter.com/3tH4V89Ohq
— May (@maykaduri) 31 באוגוסט 2018
הצבא עוצר את אבנר גבריהו ואחיה שץ משוברים שתיקה על לא עוול בחפם. החיילים לא נתנו לנו להמשיך בסיור, אז אבנר דיבר עם המפקד ובאופן פתאומי נעצר כפי שאתם רואים>> pic.twitter.com/jdxMqlx1RC
— May (@maykaduri) 31 באוגוסט 2018
הגיע הזמן שיחנק בכלא. תחליפו אותו עם מנגיסטו