מבזקים
רוכב אופנוע בן 19 נפצע בינוני מפגיעת רכב בחיפה
רוכב אופנוע כבן 19 נפגע לפני זמן קצר (שבת) מרכב בשדרות אח"י אילת בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים רמב"ם בחיפה במצב בינוני ,יציב עם חבלת בטן.
רוכב אופנוע כבן 19 נפגע לפני זמן קצר (שבת) מרכב בשדרות אח"י אילת בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים רמב"ם בחיפה במצב בינוני ,יציב עם חבלת בטן.
מתחילים ליספור חודש חדש 1