חיל הים פתח לפני זמן קצר (ראשון) באש לעבר כלי שיט פלסטינים שניסו לשבור את המצור הימי וחרגו מהשטח המותר. על פי דיווחים בכלי התקשורת הפלסטינית ישנו פצוע אחד כתוצאה מהירי. לא דווח על מצבו ולא נמסרו פרטים נוספים.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/09/WhatsApp-Image-2018-09-02-at-17.49.28.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/09/WhatsApp-Image-2018-09-02-at-17.49.49.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/09/WhatsApp-Image-2018-09-02-at-17.50.01.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/09/WhatsApp-Image-2018-09-02-at-18.31.56.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/09/WhatsApp-Image-2018-09-02-at-18.34.38.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/09/WhatsApp-Image-2018-09-02-at-18.35.59.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/09/WhatsApp-Image-2018-09-02-at-18.36.58.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/09/WhatsApp-Image-2018-09-02-at-17.49.49.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/09/WhatsApp-Image-2018-09-02-at-18.47.53-500x375.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/09/WhatsApp-Image-2018-09-02-at-18.48.09-500x375.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
חיל הים פתח לפני זמן קצר (ראשון) באש לעבר כלי שיט פלסטינים שניסו לשבור את המצור הימי וחרגו מהשטח המותר. על פי דיווחים בכלי התקשורת הפלסטינית ישנו פצוע אחד כתוצאה מהירי. לא דווח על מצבו ולא נמסרו פרטים נוספים.
איזו התקהלות!! שימותו כל הפלסטינים, בייסורים קשים.