הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מפרסמת היום (חמישי) לקראת ראש השנה כמה נתונים מעניינים על תפוח ודבש.
בשנת 2017 נאמדה תפוקת הדבש בישראל בכ-3,500 טונות. לכך, נוסף יבוא 1,200 טון דבש מחו"ל. תפוקת התפוחים בישראל באותה שנה עמדה על 113 טון, וייבוא התפוחים עמד על כ-21.5 טון נוספים. על פי סקר הוצאות משקי בית (2016), משק בית מוציא בממוצע כ-50 ₪ בשנה על דבש וכ-240 ₪ על תפוחים.
שנה טובה ומתוקה!
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/09/40939144_2125219307729356_3227637776568549376_n.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)