מבזקיםמשפטי/פלילי
המשטרה תפסה בדירה בחדרה מעל 10 ק"ג סם מוכן להפצה
בלשי משטרת ישראל הגיעו אמש (שלישי) לדירה בחדרה ובחיפוש שבוצע במקום נתפסו מעל 7 ק"ג חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה ומעל 3 ק"ג חומר החשוד כסם מסוג חשיש כשהם מוכנים להפצה. שני החשודים ששהו בדירה, תושבי העיר בני 25 ו-30 וחשודה נוספת, בת 21 תושבת פרדס חנה נעצרו ונלקחו לחקירה בתחנת המשטרה בעיר. היום הם יובאו לבית משפט השלום בחדרה לדיון בהארכת מעצרם.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/10/photo5884317573519093104.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)
בתאילנד כזה דבר עונש מוות,
בישראל יוצאים הבייתה עוד היום אולי עבודות שירות,
ישראל גן עדן עבריינים ופשע.
חבל שתפסו אותם. בטח הלשנה. מה יהיה עכשיו לחלוקה במסיבות הטבע?