אלפי פלסטינים נוהרים בשעה זו (שישי) לשטח ההפגנות לאורך גבול רצועת עזה בכדי להתעמת עם כוחות צה"ל. הפלסטינים מדווחים עד כה על הרוג ראשון בהפגנות ו-10 פצועים.
בכיר הג'יהאד האסלאמי חאלד אל-בטש אמר לפני זמן קצר כי הצעדות יימשכו עד להשגת המטרה והיא הסרת המצור על עזה. לדבריו או שישראל תסיר את המצור או שתשלם על כך, "אנחנו ממשיכים בדרך שלנו ובצעדות השיבה עד לניצחון. אנחנו לא רוצים במוות אלא בחיים מכובדים. לא נסכים לשלם את מחיר המצור על עזה לבדנו, שגם המתנחלים ישלמו את המחיר. נטיל עליהם מצור כמו שמטילים עלינו" אמר אל-בטש.
בכיר הג'יהאד האסלאמי חאלד אל-בטשצילום: רשתות חברתיות, תקשורת ערביתצילום: רשתות חברתיות, תקשורת ערביתצילום: רשתות חברתיות, תקשורת ערביתצילום: רשתות חברתיות, תקשורת ערביתצילום: רשתות חברתיות, תקשורת ערביתצילום: רשתות חברתיות, תקשורת ערביתצילום: רשתות חברתיות, תקשורת ערבית
אלפי פלסטינים נוהרים. מה עושים עם חיות מגעילים כאלה!! אולי כלבים שינשכו אותם?