חדשות הארץמבזקים
רימון המחובר לבלון אותר במועצה האזורית אשכול, חבלן במקום
בלון בגובה 5 מטרים אליו מחובר רימון אותר (הערב) בתוך ישוב במועצה אזורית אשכול. חבלן משטרה הוזעק לטפל באירוע.
במשטרה קוראים לציבור לנקוט במשנה זהירות בכל הקשור לחפצים חשודים מעין אלו – עפיפונים ובלונים, העלולים להכיל בקרבם חומר נפץ ו/או חומרי בערה העלולים לסכן את שלום הציבור. בכל איתור של חפץ חשוד יש לדווח למוקד 100 של משטרת ישראל ולהותיר את הטיפול בחפץ החשוד לשוטרי וחבלני משטרת ישראל.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/10/WhatsApp-Image-2018-10-20-at-22.54.14.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)