בן 52, נהג הרכב המעורב בתאונה הקטלנית שאירעה היום (שלישי) בכביש 90 בים המלח בה נהרגה משפחת עטר מהיישוב פסגות, נחקר הערב על ידי בוחני תאונות דרכים נגב במשטרה ולאחר חקירתו נעצר. מחר תבקש המשטרה בבית המשפט בבאר שבע להאריך את מעצרו.
עקבו אחרינו
קרא את הבא
20 ביולי 2024
שני חיילים נפצעו בינוני וקל מפגיעת כטב"מים בצפון, צה״ל תקף בתגובה
20 ביולי 2024
בן גביר: הדיווח על סנקציות מארה"ב מהווה פגיעה חמורה בריבונות״
20 ביולי 2024
נתניהו: "הנמל שתקפנו בתימן אינו תמים, מי שיפגע בנו ישלם מחיר כבד"
20 ביולי 2024
בן 66 נפצע בינוני בתאונת דרכים סמוך לנתב״ג
20 ביולי 2024
כתב אישום נגד תושב ערד שרצח את אימו, המניע – סירבה לספק כסף לסמים
כתבות נוספות שיעניינו אותך
??*חוסר תשומת לב* ??
*יו"ר זק"א: די, אין לי תעצומות* יהודה משי זהב שהגיע לזירת התאונה הקשה ליד ים המלח, קורא לאזרחי ישראל להגביר את תשומת הלב בעת הנהיגה בכבישים.
"אני למוד ניסיון, חוויתי וראיתי את כל סוגי הפיגועים והאסונות במשך 30 שנה. אבל כל פעם מחדש כשאתה מגיע לאסון שבו ילדים נהרגים ונשרפים – אתה לא עומד בזה. אין לי תעצומות נפש", אמר.
על מה ולמה? *על חוסר של תשומת לב* . תראו את התוצאות. תתעוררו – יש פה כביש מסודר, רק חוסר תשומת לב גרם לזה", הדגיש משי זהב. "הרכבים היו מצוינים, רואים אחד את השני, *רק חוסר תשומת לב".*
שמונה בני משפחה מהיישוב פסגות בבנימין נספו בתאונת הדרכים שאירעה בצהריים (שלישי) באזור ים המלח. ההורים נהרגו יחד עם ששת ילדיהם בהתנגשות חזיתית בכביש 90 ליד ים המלח.
חיבים לתת עונשים קשים
לכול נהג עבריין שלא נוהג
לפי חוק התעבורה תודה