בבית החולים שיבא בתל השומר נקבע לפני זמן קצר (שבת) מותו של רוכב האופנוע כבן ה- 50 שנפצע מוקדם יותר היום באורח קשה מאוד בתאונת אופנוע בפארק "אריאל שרון". בוחני התנועה של משטרת ישראל ממשיכים בחקירת נסיבות התאונה
עקבו אחרינו
קרא את הבא
15 באוגוסט 2024
התאחדות יועצי המשכנתאות: נדרשת הגברת נגישות לדיור בר השגה
15 באוגוסט 2024
נשר: פעוט שרכב על בימבה נפצע בינוני בתאונת דרכים
15 באוגוסט 2024
צפו: צה"ל תקף מטרות של ארגון הטרור חיזבאללה בדרום לבנון
15 באוגוסט 2024
סריקות אחר חשוד במעורבות בירי לעבר תושב לוד
15 באוגוסט 2024
צפו: מהפכת התשתיות בירושלים נמשכת
כתבות נוספות שיעניינו אותך
שלום, אני וחברי רצים המון בפארק הנ"ל , הכתובת הייתה על הקיר, מה שקורה בפארק בשנה האחרונה זה מערב פרוע, סוסים, טרקרונים,אופנועים,ילדים שנוסעים ללא רישיון וזה היה עניין של זמן עד שיקרה אסון. אני לא יודע מי יקרא את הטוקבק הזה, אבל חובה מחר בבקר להסדיר את הפארק הזה,לקדם את בנייתו לפתח אותו. לסיים את שבילי האופניים שסלולים למחצה,לעשות תאורה מסודרת ועוד..ועוד..ולא, התאונה הבאה תגיע במהרה
מאחל לכל הנוהגים , שבוע טוב , נהיגה עירנית , וללא תאונות .