מבזקיםצבא וביטחון
סוכל ניסיון הברחת נשק במעבר תאנים
הבודקים הביטחוניים של רשות המעברים במשרד הביטחון סיכלו היום ניסיון הברחת נשק לתוך שטח ישראל במעבר תאנים.
היום (ראשון) בשעה 03:00 לפנות בוקר הגיע למעבר תאנים רכב מסוג 'מאזדה 3'. הנהג, ערבי-ישראלי בשנות העשרים לחייו, עורר את חשדה של הבודקת הביטחונית במעבר ונעצר לבדיקה. במהלך הבדיקה אותר בדופן הדלת נשק מסוג "קרלו" + מחסנית. החשוד והאמל"ח הועברו לטיפול כוחות הביטחון.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/11/IMG-20181125-WA0043.jpg?resize=375%2C500&ssl=1)
התכוונתם פלשתיני אזרח ישראלי