חדשות הארץמבזקים
עיריית ת"א תקיים בכיכר רבין עצרת מחאה כנגד אלימות כלפי נשים
עיריית תל-אביב-יפו תקיים היום בכיכר רבין עצרת מחאה והזדהות של עובדות ועובדי העירייה כנגד אלימות כלפי נשים
עיריית תל-אביב-יפו תומכת במחאת הנשים המתקיימת היום, ותקיים בשעה 10:00 בכיכר רבין עצרת מחאה והזדהות של עובדות ועובדי העירייה, נשים וגברים כאחד. את העצרת ייפתח נאומו של ראש העירייה רון חולדאי. כמו כן יישאו דברים, מנהלת מינהל השירותים החברתיים בעירייה- שרון בלום מלמד וכן אורית עירון, מומחית לאלימות במשפחה ולשעבר מנהלת מרכז גליקמן- המרכז העירוני לטיפול באלימות במשפחה. במהלך העצרת ישולבו שירים בביצוע הזמרת אפרת גוש ומקהלת קול השלום.
בנוסף, קוראת עיריית תל אביב לעובדותיה ועובדיה להגיע היום בלבוש שחור- כהזדהות עם המחאה הכלל ארצית.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/12/IMG_20180715_154322-1.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)
חארטה כאילו זה יעזור במשהו ..