לכבוד חגיגות חג המולד, עיריית תל אביב-יפו בשיתוף שבט הצופים האורתודוקסים יפו תציב עץ אשוח בגובה 15 מטר, בכיכר השעון ביפו. אירוע ההדלקה של העץ החגיגי יתקיים ביום ראשון, 9 בדצמבר 2018, בשעה 17:30, במעמד רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב-יפו והכמרים הקהילתיים של העדה הנוצרית ביפו מכל הזרמים. עץ חג המולד יואר מדי לילה עד 20 בינואר 2019.
מי שאוכל כלב למה שלא ישים עץ אשוח
מנסים להדמות לגויים ונלחמים נגד כל דבר של יהדות
טוב מאוד.