חדשות הארץמבזקיםתאונות דרכים
2 פצועות אנוש בתאונת דרכים בכביש 6 סמוך למחלף קריית גת
לפני זמן קצר (שישי) אירעה תאונת דרכים קשה בכביש 6 סמוך למחלף קרית גת לכיוון מאחז. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי ל- 5 פצועים , בהם: 2 פצועות במצב אנוש ,(בינהן תינוקת בהחייאה) 2 פצועים במצב קשה, ופצועה נוספת לכודה במצב בינוני. מסוק שהוזנק בדרכו.
בעקבות התאוננ נחסם כביש 6 ממחלף קרית גת לכיוון דרום. שוטרי אגף התנועה נמצאים במקום ומפנים את הנהגים לכביש 35. ציבור הנהגים מתבקש לא להגיע לאזור ולנסוע בדרכים חלופיות.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/12/1ad818e4cffa75e3b1553567b8dc4db4.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/12/6fa5409781ea4d75de2134e6e57bbfbd.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)
שאלוהים ישמור . על הרבה נהגים לא ניתן לסמוך. רבים החושבים שהם מוגנים בתוך קופסאות הפח הנקראות מכוניות ומנותקים מהמתרחש סביבם תוך נהיגה הם אילו בדיוק הנפגעים כמו הפוגעים . ולא נראה שום שינוי באופק …. הכל כרגיל רק הסטטיסטיקה לנפגעים עולה
די לתאונות הדרכים!! סעו בזהירות.