חדשות הארץמבזקים
מוסיף להיות קשה מצבו של הגבר שנפצע בתאונת הדרכים בכביש 6
בבית החולים סורוקה בבאר שבע מוסיף להיות קשה מצבו של הגבר שפונה אתמול (שישי) מתאונת הדרכים הקטלנית שאירעה בכביש 6 בסמוך למחלף מאחז. מבית החולים נמסר כי הוא מורדם ומונשם ומטופל ביחידה לטיפול נמרץ כללי.
בנוסף, חל שיפור במצבה של הצעירה בת ה-18 שנפצעה בינוני בתאונה והיא הועברה מהיחידה לטיפול נמרץ למחלקה בנוירוכירורגיה. מצבה של אישה נוספת מוגדר קל והיא מאושפזת במחלקה כירורגית. בתאונת הדרכים נהרגה אישה כבת 30 ופעוטה כבת חמישה חודשים.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/12/6fa5409781ea4d75de2134e6e57bbfbd.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/12/ae8fdda9c917b0d3d0f5a2b5d2e7540a.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)