המדד המשולב למצב המשק לחודש נובמבר עלה בכ-0.3%, והוא מעיד על המשך ההתרחבות של המשק בקצב נאה. המדד המשולב הושפע לטובה מהעלייה ביבוא מוצרי הצריכה וביבוא התשומות בנובמבר, ומהעלייה ביצור התעשייתי ובפדיון של המסחר הקמעונאי ושל השירותים באוקטובר. מנגד, הירידה ביצוא הסחורות ובשיעור המשרות הפנויות בנובמבר מיתנו החודש את קצב עלייתו של המדד. המדד לספטמבר עודכן כלפי מטה ב-0.12, בין השאר בעקבות פרסום נתון התחלות הבנייה לאותו חודש שהעיד על ירידה. לעומת זאת, המדד לאוקטובר עודכן מעט כלפי מעלה.
קרא את הבא
17 ביולי 2024
ראש אכ"א: אנחנו עמלים לגייס ולשלב באופן מיטבי את אחינו החרדים
17 ביולי 2024
אוטובוס בוער במחלף הסוללים, הנהג נפגע משאיפת עשן
17 ביולי 2024
ח"כ לזימי: הקואליציה הפילה הצעת חוק לזיכרון ה-7.10 כנקמה נגדי
17 ביולי 2024
גלנט: אפשר לעבור ברגע אחד ממאמץ עיקרי בדרום למאמץ עיקרי בצפון
17 ביולי 2024