משרד הבריאות בעזה מדווח כי בעימותים היום (שישי) לאורך גבול רצועת עזה, נפצע מירי צלף צה"ל בראשו ממזרח לח'אן יונס כראם מוחמד נומאן פיאד בן 26. הוא פונה לבית החולים במצב אנוש, שם מת מפצעיו.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/12/46f704fff8d0b551ec1ef87eb32f6554.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/12/22aa109a739b4a9b6c385e3e932674ed.jpeg?resize=480%2C320&ssl=1)
משרד הבריאות בעזה מדווח כי בעימותים היום (שישי) לאורך גבול רצועת עזה, נפצע מירי צלף צה"ל בראשו ממזרח לח'אן יונס כראם מוחמד נומאן פיאד בן 26. הוא פונה לבית החולים במצב אנוש, שם מת מפצעיו.
טוב. רק אחד? נראה בתמונה פלסטיני פושע.