אנחנו נפרדים ממך היום גדי, כרמטכ"ל צה"ל, שר צבא ישראל ושומר חומותיה. לוחם, מפקד, ואדם ממלכתי, צנוע, ערכי, אמיץ, אחראי. אסטרטג מן המעלה הראשונה ואיש של אנשים. בארבע השנים האחרונות לא הייתה מלחמה, אבל צה"ל בפיקודך לא חדל להילחם.
פורסם על ידי Reuven Ruvi Rivlin – ראובן רובי ריבלין
עקבו אחרינו
קרא את הבא
29 ביוני 2024
מעל 40 כוננים חדשים – טקס סיום קורס חובשים בנתניה
30 במאי 2024
מד"א – מבצע התרמות דם בכל רחבי הארץ
29 במאי 2024
בן 181 – הוועידה ה-96 של ארגון בני ברית ישראל
29 במאי 2024
תנועת המילואימניקים – דור הניצחון: איפה שצריכים אותנו, אנחנו שם
28 במאי 2024
מערך כבאות והצלה מודיע בצער רב על פטירתו של תומר רפאל
כתבות נוספות שיעניינו אותך
פייק ניוז, סכנה הכי גדולה לדמוקרטיה ולמדינה. אשרי שזכינו לראש הממשלה הכי טוב שהיה לנו אי פעם שהפך אותנו למעצמה עולמית ומשיג לנו הישגים עצומים ואדירים בכל התחומים. רק סתומים ועיוורים שטופי מוח של פייק ניוז ששונאים את ראש הממשלה בשנאה עיוורת, לא יצביעו לראש הממשלה.