אלפי פלסטינים מתאספים בשעה זו (שישי) בגבול רצועת עזה כחלק מההפגנות המתקיימות מידי שישי. הפלסטינים מדווחים כי צה"ל ביצע ירי לעבר רכב אזרחי מזרחית לח'אן יונס שהוביל צמיגים לגבול במטרה להבעירם במסגרת ההפגנות.
בנוסף, צה"ל ביצע ירי לעבר עמדת תצפית של חמאס מזרחית לחאן יונס ולעבר מחבל זתקרב לגדר הגבול מזרחית לרפיח. בצפון הרצועה ישנו ניסיון חדירה לשטח ישראל וצה"ל פועל להדוף את המחבלים.
בילוי יום שישי הקבוע של הפלסטינים. קיבלו את הכסף הקטארי ויצאו לחגוג.