הודעות דוברות
כבאות והצלה: במסגרת ההתעצמות בכבאות והצלה לישראל, אנו ב…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/02/1551123083_319_e0daf200fc3de23733d25ff07993758a.jpg?w=708&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/02/1551123084_49_e0daf200fc3de23733d25ff07993758a.jpg?w=708&ssl=1)
במסגרת ההתעצמות בכבאות והצלה לישראל, אנו בונים ומחדשים תחנות כיבוי, כדי לתת מענה מהיר ולהציל חיי אדם.
נציב כבאות והצלה לישראל @Dedysim376, ראש מועצת ירוחם, הגב' טלי אוחנה, מפקד מחוז דרום, תורמים ומכובדים נוספים חנכו את תחנת כיבוי ירוחם המחודשת. https://t.co/NSzAMAk3lj
במסגרת ההתעצמות בכבאות והצלה לישראל, אנו בונים ומחדשים תחנות כיבוי, כדי לתת מענה מהיר ולהציל חיי אדם.
נציב כבאות והצלה לישראל @Dedysim376, ראש מועצת ירוחם, הגב' טלי אוחנה, מפקד מחוז דרום, תורמים ומכובדים נוספים חנכו את תחנת כיבוי ירוחם המחודשת. pic.twitter.com/NSzAMAk3lj— כבאות והצלה לישראל (@102_IL) February 25, 2019
פורסם על ידי כבאות והצלה לישראל